Wyszczekani.pl
Strona GłównaPoniedziałek, Kwiecień 22, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Kawiarenka literacka
Biblioteki Strażników
Kącik tłumacza
Współpraca międzynarodowa
Tu odprawiamy Rytuał Ashk-Ente, czyli kontakt
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 35
Nieaktywowany Użytkownik: 797
Najnowszy Użytkownik: MichaelGat
Aktualizacja kampanii "Strife"
Uwaga! Ricebug zaktualizował swoją najnowszą kampanię "Strife - zmagania". Aktualizacja naprawia błąd związany z niemożnością ukończenia misji na Dzikim Pograniczu. Obecnie zaktualizowaną fanmisję w językach angielskim, polskim i niemieckim można pobrać tutaj i tutaj. Temat z pomocą znajduje się na TTLG.com.
Czerwiec miesiącem spolszczania fanmisji do T2
Czerwiec jest na naszej stronie miesiącem odświeżania fanmisji. Dzięki uprzejmości autorów, Melissa mogła przełożyć na nasz rodzimy język dwie fanmisje: "Swamped" Shargi, która cieszy się renomą wśród graczy od dłuższego czasu, oraz świeżo wypuszczoną kampanię Ricebuga "Strife". Oba przekłady nie byłyby możliwe, gdyby nie uprzejmość autorów - dziękujemy. Życzymy miłych wrażeń i zachęcamy do gry!
"Ogród czarodzieja" już po polsku!
Z radością zawiadamiamy, że od dziś w najnowszą fanmisję do T3 użytkownika IronEagle, zatytułowaną "The Garden of a Wizard" - "Ogród czarodzieja", można zagrać po polsku w tłumaczeniu Melissy. Można pobrać ją tutaj. Zapowiedź jego kolejnej misji, "Legend of a Knight", można przeczytać na TTLG.com. Zachęcamy do gry!
IronEagle prezentuje "Ogród czarodzieja" - nową FM do T3
Do Miasta zawitała wiosna: ukazała się łatka akutalizująca T2X, a na TTLG IronEagle opublikował właśnie swoją najnowszą fanmisję do T3 zatytułowaną "The Garden of a Wizard" - "Ogród czarodzieja". Można pobrać ją tutaj lub na DarkFate.ru. Zapowiada się bardzo intrygująco, a autor zamierza nawiązać współpracę z naszym serwisem w zakresie hostingu i prawdopodobnie przekładu na język polski. IronEagle zamieścił także posłowie o "Ogrodzie..." na TTLG.com. O nowych informacjach na temat fanmisji zostaniecie powiadomieni. Zachęcamy do gry!
Aktualizacja T2X PL do wersji 1.4
Członkowie grupy The 5 Elements of Darkness właśnie wydali zaktualizowane spolszczenie do wersji 1.4 T2X w polskiej wersji językowej. Można pobrać je tutaj. Wraz z aktualizacją, dzięki uprzejmości Ravena4444 i Mixthoora, można też pobrać stabilne filmy z umiejscowionymi podpisami, dostępne tutaj (bezpośredni link) w rozmiarze 320 MB. Paczka ta zawiera tylko filmy i wymaga spolszczenia w wersji 1.4. Zapraszamy do pobierania.
T2X w polskiej wersji językowej gotowe!
Melissa Macunado w imieniu grupy tłumaczy The 5 Elements of Darkness ma przyjemność poinformać, iż tłumaczenie gry "T2X: Shadows of the Metal Age" jest gotowe. Dzięki uprzejmości grupy miłośnicy serii Thief mogą ponownie odwiedzić Miasto w tym darmowym, nieoficjalnym dodatku. "T2X: Shadows of the Metal Age - Cienie Ery Metalu" to pełnometrażowa kampania do "Thief 2: The Metal Age". W grze wcielamy się nie w Garretta, a tajemniczą cudzoziemkę, przybywającą do Miasta w celach handlowych. Doświadczy przygody swojego życia... Nie chcemy jednak psuć zabawy - przekonaj się sam tutaj!
Powiew nowości
Powoli zbliża się wiosna, a na naszym portalu pojawiają się kolejne niespodzianki. Właśnie dotarła najnowsza prezentacja multimedialna o przewrotnym wydźwięku. Zapraszamy do Bibliotek Strażników.
"Nie zadzieraj z cieniami" już dostępne!
Mamy przyjemność ogłosić, że prace nad "Never anger the Shadows" zostały zakończone! Melissa przetłumaczyła je na język polski, by dziełem M. Rlin mogli też ucieszyć się użytkownicy nieco gorzej radzący sobie z "łacherskim angielskim", dlatego "Nie zadzieraj z cieniami" jest już dostępne w dziale "Kawiarenka literacka". Zapraszamy!
Wesołych świąt 2011!
Wszystkim naszym użytkownikom składamy serdeczne życzenia spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia bez względu na przekonania. Mamy nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok okaże się pomyślny i otworzy kolejny etap współpracy. Szczęścia, zdrowia, inspiracji życzą autorki serwisu.

Image and video hosting by TinyPic

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku,
Melissa Macunado i Eliza Lieben (Keeper Masters)
Aktualizacja "Kronik..."
Po raz kolejny zaktualizowano "Kroniki...", można pobrać je tutaj: KRONIKI STRAŻNIKÓW. Tym razem dodane zostały teksty angielskie Greypatch3 i Melissy. Zapraszamy!
Commission time: TafferWatch
W ramach międzynarodowej współpracy, na łamach Wyszczekanych właśnie wydana została praca "TafferWatch", zamówiona przez Nehemę de la Nova. Zachęcamy do obejrzenia oraz odwiedzenia galerii Nehemy! Opowiadanie można przeczytać tutaj: TAFFERWATCH.
Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

178715 Unikalnych wizyt

PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie