Nowa wersja "Kronik..." dostępna!
Dodane przez Keeper Master dnia Październik 28 2011 00:00:00
W ramach międzynarodowej współpracy fanów, Wyszczekani mają przyjemność ogłosić aktualizację "Kronik Strażników". Melissa uzupełniła je o wiele nowych tekstów, zarówno znanych i lubianych autorów, jak i nowo odkrytych talentów. Plik jest już gotowy do pobrania w Bibliotekach!

Rozszerzona zawartość newsa
W ramach międzynarodowej współpracy fanów, Wyszczekani mają przyjemność ogłosić aktualizację "Kronik Strażników". Melissa uzupełniła je o wiele nowych tekstów, zarówno znanych i lubianych autorów, jak i nowo odkrytych talentów. Plik jest już gotowy do pobrania w Bibliotekach! Z uwagi na dużą ilość dzieł zamieszczonych w tomiku, zmuszone byłyśmy do zmiany rozszerzenia. Obecnie do prawidłowej obsługi kompendium wymagany jest MS Word 2010. Zmiana ma też swoje dobre strony - przejrzysty układ znany z poprzednich edycji "Kronik..." został wzbogacony o numerację stron w celu łatwiejszej nawigacji, stopkę portalu oraz wskazówkę do wykorzystania podczas lektury: by odnaleźć konkretny tekst, wciśnij Ctrl + F i wpisz tytuł w pojawiające się z boku ekranu okienko. Dziękujemy serwisowi MediaFire za udostępnienie miejsca na serwerze oraz wszystkim autorom zamieszczonych prac.

Odnowione "Kroniki..." stanowią świąteczny prezent portalu dla jego użytkowników. Po raz kolejny okazuje się, jak bardzo solidarną minispołecznością są fani serii. Łacherzy wszystkich krajów, łączcie się!

KRONIKI STRAŻNIKÓW