Wyszczekani.pl
Strona GłównaPoniedziałek, Kwiecień 22, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Kawiarenka literacka
Biblioteki Strażników
Kącik tłumacza
Współpraca międzynarodowa
Tu odprawiamy Rytuał Ashk-Ente, czyli kontakt
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 35
Nieaktywowany Użytkownik: 797
Najnowszy Użytkownik: MichaelGat
Kalendarz zajęć z T3 - autorstwa Elizy Lieben
KALENDARZ ZAJĘĆ Z T3

1. STYCZEŃ – FURIOUS FLAMES

„Cabal part 1: Furious Flames” to zdecydowanie nasz numer jeden. Tiens w tworzeniu tej częście dobrze wszystkim znanej serii „Cabal” wykazała się niesamowitą pomysłowością, dając graczom jeszcze więcej zabawy podczas przechodzenia FM-ki. Tą fanmisją bez wątpienia wzbudziła w niejednym z nas podziw dla swej skromnej osoby. Jeśli kolejny rok chcielibyśmy zacząć w wielkim stylu, to na pewno nie możemy tego pominąć! Styczeń to w końcu nie byle jaki miesiąc. To pierwszy miesiąc roku i powinniśmy wejść w niego z jak największą ilością energii, a ta FM-ka z pewnością nam jej dostarczy.

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

2. LUTY – KRELLEK’S LABYRINTH

Luty – drugi miesiąc roku. Niektórzy mogliby o nim powiedzieć „miesiąc zakochanych”. Lecz, o co tak naprawdę im chodzi? Oczywiście o niesamowite uczucie, które panuje w sercu wielu z nas. To uczucie sprawia, że nasze serca biją mocniej i otacza nas przyjemne ciepło. Identycznie jak z „Krellek’s Labyrinth” autorstwa A. Scott Kingston. Ta FM-ka sprawi, że wasze serca zabiją mocniej, gdy będziecie przemierzać kręte korytarze olbrzymiej posiadłości. Gaszenie pochodni nad cmentarzem, kontakt z osobami z tamtego świata oraz tajemnicze zadania – to wszystko sprawi, że zrobi się wam cieplej.

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

3. MARZEC - BRIDGE

W marcu, jak wszystkim już dobrze wiadomo, pogoda bywa różna. Czasem bardziej czasem mniej przyjemna. I czasem może popsuć nam jakieś plany… Tu jednak nie ma obaw! Jest marzec? Coś poszło nie tak? Zostaw na później! Odpręż się! Niezwykła „The Bridge” wprowadza cię od razu na starcie w zupełnie inną okolicę, w której niemało jest do odnalezienia. Ciekawe zadania doprowadzą cię do niesamowitego odkrycia, a jako złodzieja idącego z duchem czasu czekało cię będzie wyjątkowe włamanie, do którego nawet wytrychy są zbędne! Dom Wright stworzył coś wyjątkowego, co nie pozwoli ci ani na chwilę pozostać znudzonym. A jeśli logiczne myślenie i kojarzenie rzeczy nie jest ci obce, zagadka spodoba ci się jeszcze bardziej!

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

4. KWIECIEŃ – KINGS AND QUEENS

Kwiecień, dokładnie jak „Kings and Queens”, jest magiczny! A FM-ka stworzona przez świetnego w tym fachu IronEagle jeszcze bardziej nam to podkreśla. W jego wykonaniu, wszystko staje się magiczne i widać to od pierwszej chwili, gdy gra się załącza. Zaskakująca i nieokiełznana FM-ka natychmiastowo wprowadza nas w czarodziejski świat. Nie ma tu czasu na obojętność. Czas na działanie; nasłuchiwanie, skradania, obezwładnianie! I najważniejsze… Skrycie się w cieniu.
„Kings and Queens” jest naprawdę warta uwagi, więc poświęćmy jej ją wspólnie. ;)

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

5. MAJ - VALLEY

W maju jak w gaju – odwzorowaniem tego słynnego przysłowia stała się fanmisja „Valley” autorstwa Fluxa. Ta jedyna w swym rodzaju FM-ka wprowadza nas na, zdawałoby się, niekończące się pogańskie terytorium, na którym nie brakuje tajemnic i zaskakujących odkryć. Cała tytułowa dolina przepełniona jest znaną już wszystkim fanom Thief’a pogańską magią. I z pewnością warto tam zajrzeć w pochmurne, i nie tylko, majowe dni.

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

6. CZERWIEC – ABANDONED KINGDOM

Czerwiec to miesiąc kojarzący nam się z wolnymi ze względu na wakacje dniami. Na taki czas wprost idealna jest fanmisja „Abandoned Kingdom” stworzona przez ERH+. Gra się cudownie! FM-ka co najmniej wciągająca, w której akcja toczy się w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie tego po prostu porzucić. Gratulacje dla ERH+! Spisał się – i mówię to z ręką na sercu - na medal! Pomysłowość, która aż kipi z tej FM, nie ma granic. Tajne przejścia, kanały, zagadki! „Abandoned Kingdom” to wszystko, czego potrzeba, by zabić czerwcową nudę! Serdecznie polecamy!

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

7. LIPIEC – HEART OF THE DEAL

W lipcu zdecydowana większość z nas wyjeżdża na upragnione wakacje. Będąc na miejscu często zwiedzamy i odkrywamy wiele ciekawych rzeczy. Podobnie jest z „Cabal part 3: Heart of the Deal”. Nie są to może dla Garretta upragnione wakacje, ale nie może on narzekać na brak wrażeń i odkryć. Fan misja pełna jest niespodzianek, które wciągną nas w nią jeszcze mocniej. „Ciekawa” jest tu nieodpowiednim słowem. Nie potrafi bowiem wyrazić w pełni jej niesamowitości. Jeśli chcecie więc eksplorować jakieś wyjątkowe miejsca… Cóż można rzec? Nie omińcie tego!

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

8. SIERPIEŃ - EVICTED

Sierpień jest miesiącem ciepłym – niezaprzeczalne. Lecz co nam się z nim kojarzy? Gdy znowu się zbliża towarzyszy nam nieraz pewne nieprzyjemne uczucie. Uczucie przemijania. Konkretniej chodzi oczywiście o koniec wakacji. I co z tym począć? To proste! Trzeba się jak najszybciej czymś miłym zająć, a najlepiej czymś, co na jakiś czas nie pozwoli nam myśleć o niczym nieprzyjemnym. Takim czymś jest właśnie „Evicted” autorstwa Nomada. Jest to coś wyjątkowego i zaskakującego! Ulice i budynki przecinane są przez najróżniejsze tajne ścieżki i skrytki, które uczynią popołudnie ciekawszym!

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

9. WRZESIEŃ – OLDSTONE CASTLE

We wrześniu rozpoczyna się szkoła, a kończą wakacje. Wtedy wszyscy uczniowie są jeszcze przestawieni na tryb wakacyjny, co często powoduje brak skupienia w szkole lub, jak kto woli: brak myślenia w szkole. „The Oldstone Castle” – fanmisja, w której nie musicie się zbyt dużo zastanawiać. Macie się po prostu dobrze bawić! Jest to kolejna świetna pod wszystkimi względami FM-ka znanej Tiens, która jak zwykle zaprezentowała się doskonale, ukazując nam, że nawet upiory mają swoją zabawną stronę.

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

10. PAŹDZIERNIK – HOTEL

W październiku, jak powszechnie wiadomo, odbywa się Halloween. Z tej okazji proponujemy wam „Hotel” od Savara. Jest to FM-ka idealna na to święto, więc – dobra rada – nie przeoczcie tego! ;)

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

11. LISTOPAD – THE WALK

Listopad – kojarzy się z obsypaną złotymi liśćmi długą alejką lub jesiennymi deszczami, którym towarzyszy szare niebo. Ten czas, zwłaszcza, jeśli chodzi o drugą sytuację – raczej ponurą, jest czasem dobrym dla samotników. Wtedy każdy może przejść się po cichym szarym podwórzu w towarzystwie jedynie własnych myśli. Podobną atmosferą owiany jest „The Walk” Serge’a. Bardzo ciekawa FM-ka dobra na każdą wolną listopadową chwilę.

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

12. GRUDZIEŃ – ALL THE WORLD’S A STAGE

Było już mocne rozpoczęcie nowego roku FM-ką „Cabal: Furious Flames”? To teraz czas na silne i magiczne zakończenie roku przy pomocy „All The World’s A Stage”! Callum Cameron doje nam próbkę szampańskiej zabawy, którą owiane jest dzieło jego autorstwa. Taka atmosfera nie może wam ujść płazem szczególnie w miesiącu, w którym sylwester jest na nowo tuż tuż!

Linki do fanmisji dostępne są TUTAJ i TUTAJ.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

178699 Unikalnych wizyt

PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie